2.KOLO ZMNLVG 05.01.13. ml.pioniri

HNK-Gorica 1 vs. HNK-Gorica 2 - 1:7(0:4)
STRIJELCI: Brzović F.(3), Krizmanić K.(3), Kopilović L.(1), Posavec D.(1)

Danas za Goricu 2 nisu nastupili odsutni Borovac, Skok i Žordić, dok je Gorica 1 bila kompletna. Čak se vratio i od ozljede oporavljeni Petrović J.
S obzirom da se dečki međusobno jako dobro poznaju vidjelo se da nemaju nimalo respekta jedni od drugih, te su igrali čvrsto i bez popuštanja. Gorica 1 odigrala je jako dobro, falilo je malo više čvrstine u završnici. Da su tako srčano odigrali prošlu utakmicu mislim da bi lako i pobjedili u utakmici sa Udarnikom1. Gorica 2 kao i obično, neovisno o izostancima odigrala je odlično. Za 0:1 već na samom početku zabija Brzović F. Za 0:2 zabija Krizmanić K. odličnim lobom preko golmana. Za 0:3 ponovno Krizmanič K. Nakon odličnog dodavanja Meića lakoćom za 0:4 zabija Brzović F, kojim rezultatom završava 1.poluvrijeme.
U 2.poluvremenu Gorica 1 se malko budi te igra prilično agresivnije. Stipić M. pogađa vratnicu i gredu, a Kopilović L. smanjuje na 1:4. Gorica 1 zaprijetila je još nekoliko puta. Vrijedi spomenuti dvije odlične obrane Debijađija J. i odličan udarac Trumbetaša M. Za 1:5 zabija Posavec D. odličnim lobom preko golmana, zatim za 1:6 Brzović F. golmanu kroz noge. Za konačnih 1:7 zabija Krizmanić K. lakoćom nakon odličnog dodavanja Brzovića. Vrijedi još spomenuti odličnu igru zadnje linije Gorice 2, Vranić F. i Meić N, te braće  Posavec, koji su pravovremeno i kvalitetno zatvarali prilaze svome golu.
Pohvale i igračima Gorice 1 - samo tako dalje i do kraja lige ne bi smjele doći u pitanje vaše pobjede!

Objavi komentar

Svaki komentar neprimjerenog ili provokativnog sadržaja, biti će OBRISAN !
Ovaj blog prvenstveno je namjenjen djeci, njihovim roditeljima i navijačima, a onda i svim ostalim simpatizerima i čitateljima. Stoga hvala na razumijevanju!