subota, 26. siječnja 2013.

8. KOLO ZMNLVG 26.01.13. ml.pioniri

HNK-Gorica 1 vs. NK-V.Mlaka 2 - 2:1(1:1)
STRIJELCI: Trumbetaš M.(1:1), Kopilović L.(2:1).
Napokon pobjeda, i to potpuno zaslužena ali i teškom mukom izborena! U utakmicu smo ušli dobro. Nakon nekoliko dobrih propuštenih prilika slijedi kazna, te ekipa Mlake 2 pogađa za 0:1. Ova naša ekipa nikako da  odradi završnicu kako treba. U igri su dobri, vladaju sredinom terena, ali zadnji pass nikako da se poprati kako treba pa tako nam je onda i završnica loša. Pri kraju poluvremena Trumbetaš M. postiže pogodak za 1:1. U drugo poluvrijeme ulazimo puno agresivnije, te se igra na granici dozvoljenog. Moram pohvaliti cijelu ekipu na želji, htjenju i trudu, jer se vidjelo da svim silama žele dobiti ovu utakmicu. Stvorili smo više poluprilika ali ponovno u završnici ništa. Nakon dodavanja Mandića, Kopilović L. uspijeva zabiti na 2:1. Nakon toga gol visi u zraku na obje strane, prilike doslovno frcaju na jednu pa na drugu stranu. No ipak smo do kraja uspjeli zadržati vodstvo i konačno upisati ta 3 boda. ČESTITKE !!!

HNK-Gorica 2 vs. NK-V.Mlaka 1- 7:0(2:0)
STRIJELCI: Borovac T.(1:0), Krizmanić K.(2:0), Brzović F.(3:0), Posavec P.(4:0), Krizmanić K.(5:0), Posavec D.(6:0), Žordić B.(7:0).
Danas smo utakmicu odigrali bez pravog vratara Debijađija. Na gol je stao Šestak B. te s obzirom da i nije imao puno posla, svoj je posao odradio odlično. Zahvalio bih se mami Karas iz Udarnika što je na svoju inicijativu iz organizirala golmanske rukavice za našeg golmana koji je utakmicu počeo bez rukavica "HVALA". Tijekom cijele utakmice igramo odlično. Puno kobiniranja, puno prilika, puno atraktivnih dodavanja,..... Za 1:0 zabija Borovac T. odličnim udarcem lijevom nogom! Nakon toga najmanje tri odlične obrane golmana Mlake 1. Nakon dodavanja Brzovića, Krizmanić lako zabija za 2:0. Odličan šut Vranića i odlična obrana golmana. Bilo je tu još prilika, no moglo bi se reči da je golman Mlake odličnim obranama uspio svoju ekipu spasiti od potopa. U 2. poluvremenu na samom početku ponovno golman Mlake spašava gol s dvije odlične intervencije. Za 3:0 u tri poteza: Borovac-Krizmanić-Brzović zabija. Za 4:0 Posavec P. na dodavanje Brzovića. Dvije propuštene prilike Krizmanića. Borovac T. nesebično dodaje Krizmaniću koji zabija za 5:0. Za 6:0 ponovno u tri poteza: Posavec P-Krizmanić-Posavec D. zabija. Na polovici poluvremena umjesto Šestaka na gol staje Brzović. Nakon toga se Šestak odmah našao u prilici, dodaje Žordiću koji zabija za 7:0. Nakon toga još tri propuštene prilike Šestaka. Čestitke cijeloj ekipi na odličnoj igri!

Objavi komentar

Svaki komentar neprimjerenog ili provokativnog sadržaja, biti će OBRISAN !
Ovaj blog prvenstveno je namjenjen djeci, njihovim roditeljima i navijačima, a onda i svim ostalim simpatizerima i čitateljima. Stoga hvala na razumijevanju!