subota, 29. prosinca 2012.

5. KOLO MNLVG 29.12.12. ml.pioniri

NK-Udarnik 1 vs. HNK-Gorica 1 - 2:0(1:0)
STRIJELCI:
U 1.poluvrijeme naši igrači su dobro krenuli, lijepo igraju ali totalno bezopasno prema golu Udarnika. Takvu igru kažnjava napadač Udarnika i postiže gol za 1:0. Tim rezultatom završava 1.poluvrijeme i to potpuno zasluženo. U 2.poluvremenu potpuno druga priča. Naši igraju preporođeno, stvaraju mnogo prilika, ali lopta neće u gol (Mandić, Đurašin, Kopilović, Trumbetaš, Vidak, svi su se mogli upisati u ljestvicu strijelaca). Igramo bolje od suparnika, ali fali ono malo sportske sreće, jer pred sam kraj utakmice igrači Udarnika postižu pogodak za 2:0 iz "valjda" jedine bolje prilike u 2.poluvremenu. Šteta, jer mislim da smo u ovoj utakmici zaslužili barem bod. Pohvala dečkim na pruženoj igri i pozdrav ozljeđenom Petroviću!

NK-Udarnik 2 vs. HNK-Gorica 2 - 1:5(0:0)
STRIJELCI: Šestak B.(0:1), Skok S.(0:2), Žordić B.(0:3), Krizmanić K.(1:4), Borovac T.(1:5).
Odlična i napeta utakmica. Naši nažalost u 1.poluvremenu nisu uspjeli postići pogodak. Prvenstveno zahvaljujući odlično raspoloženom vrataru Udarnika, koji je obranio nekoliko izglednih prilika, tako i promašenim prilikama naših igrača. Ekipa Udarnika u 1.dijelu od značajnijih prilika imala je pogođenu stativu, a što se igre tiče igraju jako čvrsto. U 2.poluvremenu Šetak B. krasnim lobom preko golmana pogađa za 0:1. Taj pogodak razbio je igru suparničke ekipe. Tako slijede: Skok S.za 0:2, Žordić B. za 0:3 na odlično dodavanje Šestaka. Slijede, vratnica Krizmanića, dvije odlične obrane Debijađija, nakon toga supranik smanjuje na 1:3. Za 1:4 Krizmanić pogađa u same rašlje, a za 1:5 zabija Borovac.
Mislim da je ovo zaslužena i realno očekivana pobijeda. Pohvala svim igračima jedne i druge momčadi.
U sljedećem kolu se sastajemo za našom drugom ekipom (odgođena utakmica).
Biti će zanimljivo gledati, u 8.kolu, utakmicu između ekipa Udarnik 1 i Udarnik 2, baš me zanima ishod te utakmice.

Objavi komentar

Svaki komentar neprimjerenog ili provokativnog sadržaja, biti će OBRISAN !
Ovaj blog prvenstveno je namjenjen djeci, njihovim roditeljima i navijačima, a onda i svim ostalim simpatizerima i čitateljima. Stoga hvala na razumijevanju!