4. KOLO ZMNLVG 22.12.12. ml.pioniri

HNK-Gorica 2 vs. NK-Udarnik 3 - 13:1(9:1)
STRIJELCI: Posavec P.(1), Krizmanić K.(2), Brzović F.(4), Žordić B.(3), Šestak B.(2), Borovac T.(1).
Autogol: Meić za 3:1
Ovo je bila jedna od onih utakmica koje bi nazvali "trening utakmica". Suparnik nije uspio ako se ne varam,  niti jednom zaprijetiti našem golu. Obrana na visini, sigurna (i bez Skoka), a napad se ispromašivao. Da se bolje ispravim, jer nisu oni toliko promašivali koliko ja danas bio na visini vratar Udarnika Vid Čulumović. Obranio je barem 20-tak udaraca, stavrno je čudesno branio. S obzirom da do sada na turniru nismo primili niti jedan gol, za to su se pobrinuli Meić i Debijađi. Meić prelaganu, bezopasnu loptu vraća Debijađiju kojemu se loptu prokotrljala ispod noge u gol. A, to je tako, kad vratar nema posla, malko se ukoći....

HNK-Gorica 1 vs. NK-Udarnik 2 - 1:3(1:1)
STRIJELCI: Petrović J.(1), za 1:1.
Odlična i napeta utakmica u kojoj su nam osjetno falili Stipić i Kopilović. Ekipa Udarnika 2 osjetno opasnija i zaslužena pobijeda. Nakon 0:1, na 1:1 izjednačio je Petrović J., koji je u drugom poluvremenu nakon jednog duela vidno šepao ali je hrabro odigrao do kraja! Ne bi to bilo ništa čudno, s obzirom da mu je nakon utakmice dijagnosticiran lom nožnog prsta (sigurno cca.3 tjedna van stroja?). JOSIPE, ŽELIMO TI BRZ OPORAVAK!!! U drugom poluvremenu s naše strane treba istaknuti pogođenu vratnicu Đurašina M. iz slobodnog udarca.

IV. KOLO: 22.12.2012. GOD. /SUBOTA/ 09.00 – 12.31 SATI
1NK Gradići - NK Mlaka 22:5
2NK Dinamo Hidrel - NK Mlaka 11:2
3HNK Gorica 3 - NK Udarnik 12:3
4HNK GORICA 2 - NK Udarnik 313:1
5HNK GORICA 1 - NK Udarnik 21:3
6NK Vatrogasac - NK Mladost0:3